• Tüm Kategoriler
  • Zaman Ve Mekan 10 Adet Geçici Dövme Kına Şablonu

   Fiyat:
   54,99 TL
   Aynı Gün Kargo

   10 ADET DÖVME ŞABLONU SPREYSİZ SET – KAMPANYA ÜRÜNÜ

   Dikkat: Bu ürüne Sprey veya Kına dahil değildir. Sadece Resimde Görünen desenler gönderilir. Bu ürün spreyle veya kına ile Geçici dövme yapmak isteyenler için üretilmiş bir desen setidir.
   Aynı zamanda duvar süslemesi, tişört baskısı veya porselen, ahşap gibi objelerin süslenmesinde baskı kalıbı olarak da kullanılabilir.
   One Spray Tattoo Şablonları plastik malzemeden üretildiği için defalarca kullanılabilir. (Ortalama 2-3 defa)

   ÜRÜN NASIL UYGULANIR?
   Spreyle Kullanım: Dövme yapacağınız alanı ıslak medille silin ve kurulayın. Şablonu vücudunuza yapıştırın. One spray Tattoo Dövme Spreyini 15 Cm uzaktan aralıklarla sıkın.30 saniye kurumasını bekleyin ve yavaşça şablonu sökün. Etrafa taşan boyaları kolonyalı mendille silebilirsiniz. 1 dakikada gerçek dövmeden ayırt edilemeyen ve ortalama 1 haftaya kadar banyo ve deniz suyundan etkilenmeyen dövmeniz hazır. İsterseniz dövmeyi kolonya ile silebilir ve istediğiniz zaman gene yapabilirsiniz.
   Kına İle Kullanım: Dövme yapacağınız alanı ıslak mendille silin ve kurulayın. Şablonu vücudunuza yapıştırın. Tüp Kınayı açık kanallara sürünüz. 10 Dakika bekleyin. Şablonu Sökün. Kına kuruyup kendiliğinden dökülmesini bekleyin. Mutlaka likit tüp kına kullanın. Toz kına kullanacaksanız mutlaka akışkan bir kıvama gelinceye kadar kınayı yoğurun.

   Not: Siparişinizle birlikte Sadece Resimde gösterilen Dövme Şablonları Gönderilir. Şablonlar tek başına dövme yapmak için yeterli değildir. Mutlaka Sprey ya da kına kullanmalısınız. İsterseniz Mağazamızdan sprey veya kına  ayrıca satın alabilirsiniz, ya da spreyli setleri tercih edebilirsiniz.

   Diğer Özellikler
   Stok KoduSM-00400
   Markaonespraytattoo
   Stok DurumuVar
   8681425005034
   Anasayfa | İletişim | Müşteri Hizmetleri                      

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.