• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Sadece

   Aradığınız ürüne en hızlı şekilde ulaşabilmek için daraltma seçeneklerini kullanabilirisniz.
   Geçici Sprey Dövme Setleri Tattoo
   Seçimlerinize uygun kayıt bulunamadı. Geri dönmek için tıklayın.

   One Spray Tatto Geçici Dövme Setleri

   One Spray Tatto markası hakkında

   Onespraytattoo Türkiye’nin ilk ve tek geçici sprey dövme markasıdır. Markamız patentli ve tüm üretim izinlerine sahiptir. Tamamen yerli ve milli sermeyeyle kurulmuş inovatif bir üründür. Dünyanın pek çok ülkesine ihracat yapan ve bu alanda üretim yapan tek firmadır. Piyasada aynı işlevlere sahip olduğunu iddia eden taklitlerimizden sakının. Onespraytattoo markası dışında bu alanda ithal olarak yasa dışı yollarla piyasaya sürülen ürünlere itibar etmeyin. Barkodlu ve üretim izinli lisanslı ürünleri satın alın.

   Geçici dövme nedir:

   Geçici dövme ortalama 5-7 gün arasında vücutta kalan ve sudan etkilenmeyen bir dövmedir. Deri altına değil deri yüzeyine uygulanır. Geçici dövme fiyatları kalıcı dövme fiyatlarına göre veya kadıköy gibi farklı semtlerde geçici dövme yapan yerlerle kıyaslandığında çok daha uygun fiyatlı ve sertifikalı boyalardan üretilmiştir. Dövme sildirme yerlerine gitmenize gerek kalmadan istediğiniz zaman kolonyalı mendil veya asetonla temizleyebilir ve tek bir dövme modeline bağlı kalmama avantajı sağlar. Deri altına dövme yapmadığınız için de su geçirgenliğine sahip özelliktedir.

   Geçici dövme, sticker geçici dövme nerede yapılır ?

   Geçici dövmeyi yaptırmak için bir dövmeciye ihitiyaç yoktur. Sitemizde yer alan 2 binden fazla dövme seçeneğinden dilediğinizi seçebilir veya kişiye özel dövme şablonu sipariş edebilirsiniz. 1 adet dövme spreyi ile 15 defa kendi başınıza dövme yapabilirsiniz.

   Geçici dövme ne kadar kalıyor ?

   Müşterilerimizin en çok merak ettiği konuların başında Sprey dövme ne kadar kalır gelmektedir. Geçici dövme uyguladığınız bölgeye göre ortalama bir hafta vücudunuzda kalır. Erkek dövme şablonları,  kadın dövme şablonları ve .ocuk dövme şablonlarından istediğiniz modelleri seçerek uygulayabilirsiniz. Sprey dövme modellerimiz dark blue ve siyah dövme spreyi olarak ikiye ayrılır. 1 adet tüp dövme ve beğendiğiniz sprey dövme kalıplarını satın alarak kendi dövmenizi yapabilirsiniz. Sprey dövme kullananlar her geçen gün sayısı artmakta ve kolay dövme yapma avantajını görmektedir.

   Geçici dövme isim yazdırma fiyatları?

   Geçici dövme ile hem isim yazdırabilir hem de sevdiklerinizin resimlerini dövme yaptırabilirsiniz. İleri teknoloji baskı sistemimiz sayesinde resimden dövme yapmak mümkündür. İstediğiniz slogan, isim veya sembolü istediğiniz ebatta ve tasarımda hazırlayabiliriz. Peki geçici dövme nerede satılır?   Sprey dövme veya resim baskı veya desen şablonlarını  sitemiz aracılığıyla kadıda ödeme kredi kartı veya havale ile satın alabilrsiniz. Dövme spreyi ve dövme şablonlarınız aynı gün kargo edilir ve kapıda ödemeyle dövme satın alma imkanına sahip olabilirsiniz.  

   One spray Tattoo geçici dövme seti  ve dövme isim şablonları piyasada satılan en kaliteli markalı ürünlerdir.

   Toptan dövme spreyi ve toptan dövme şablonu Satışı var mı?

   One Spray Tatto doğrudan dövme şablonu ve dövme spreyi üreten bir firmadır. Dövmecilere özel ve kozmetik satışı yapan yerlere özel fiyat ve kampanyalarımız mevcuttur.

   Dövme Bayiliği nasıl oluyor?

   Sitemizde bayilere özel satış ve özel iskonto oranları mevcuttur. Sitemizde yer alan iletişim numaralarından irtibat kurarak veya 05334568420 watsap hattımızdan doğrudan bizimle iletişime geçerek bayimiz olabilirsiniz. Bayilere özel tasarlanan stand ve özel imkanlardan yararlanabilirsiniz.

   Dövme Şablonları Nasıl Kullanılır?

   Ürünümüz geçici dövme ve kına dövmeleri için dövme şablonu olarak kullanılır. Ayrıca resim ve desen baskıları için de şablonları kullanabilirsiniz. Markalı ve lisanslı dövme şablonudur. Tek kullanımlık kağıt şablonlardan değildir. Plastik karışım olduğu için şablonlarımız 3-4 defa rahatlıkla kullanılabilir. 

   Şablonlar doğrudan üretici firmadan size gönderilir. CE standardında  FDA  sertifikalıdır. Tamamen yerli üretim bir üründür. 

   Kullanım şekli: 

   Dövme şablonunun yapışkan etiketini sökünüz. Vücudunuza uygulayacağınız bölgeyi ıslak mendille silip. Daha sonra kuru bir mendille kurulayınız. Daha sonra Yapıştırın. Dövme Spreyini 15 cm uzaktan aralıklarla sıkınız. Veya kına ile kulanacaksanız kınayı sürüp kurumasını bekleyin. Şablonu her köşesinden eşit miktarlarda yavaşça çekerek sökünüz. Üzerine az bir şey üfleyin ve varsa pudra ile hafifçe üzerinden geçin. 

   Ve harika dövmeniz hazır.     
   Anasayfa | İletişim | Müşteri Hizmetleri                      

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.