• Tüm Kategoriler
  • One Spray Tattoo Yılın En iyi Çıkış Yapan Markası Ödülü Aldı

   One Spray Tattoo Yılın En iyi Çıkış Yapan Markası Ödülü Aldı 

   Türkiye’nin ilk tescilli dijital dergisi Evos Angels tarafından düzenlenen Dijital Dünyanın Enleri Ödül Töreni 6. kez düzenlendi. Törende Yılın En İyi Çıkış Yapan Markası ödülü One Spray Tattoo'nun oldu. 


   Birçok siyasetçi ve ünlü simanın konuk olduğu ödül töreni, İstanbul Golden Horn Mövenpick Hotel 'de gerçekleşti. Törende 70'den fazla kategoride 1 milyon kişinin oylarıyla belirlenen isimlere jüri üyleri ödüllerini taktim etti. Evrim Yaşlak ve Evren Yaşlak kardeşler tarafından organize edilen gecenin sunuculuğunu Best Model Of Turkey güzeli Oyuncu Tuğçe Sarıkaya ve Ana haber spikeri Gökay Kalaycıoğlu yaptı. Son dönemde gençler arasında büyük ilgi gören sprey ile geçici dövme yapma imkanı sunan One Spray Tattoo, gecede Yılın En İyi Çıkış Yapan Markası ödülüne layık görüldü.

   Rakiplerini açık ara geride bırakarak ödülü almaya hak kazanan geçici dövme markası aldığı ulusal ve uluslararası alanda ödüllerle de başarısını taçlandırıyor. İş siyaset ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin katıldığı ödül töreninde One Spray Tattoo markasını Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Kemal Yalçınkaya ve Genel Müdür Yahya Çark temsil etti. Katılımcıların büyük ilgi gösterdiği One Spray Tattoo markası gecenin de yıldızı oldu. 

   Ödülü Ünlü sanatçı Asena'nın elinden alan Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kemal Yalçınkaya, yaptığı konuşmada, "Bir hayalimiz vardı ve bu hayalin peşinden hiç yılmadan gittik. Çok zor güner de yaşadık ama çalışanlarımızın azmi ve tüketicinin de desteğiyle bu günlere geldik. Tamamen yerli imkanlarla ürettiğimiz geçici dövme setlerimiz Türkiye'nin tamamında bayilerimiz aracılığıyla satılır hale geldi. Hedefimiz One markasını global bir kozmetik devi haline getirmek. Geldiğimiz noktada gördük ki bu hayalimiz de ulaşılamaz değil. Bu ülkenin yerli bir markası olarak daha iyi işler başaracağımıza inanıyoruz. Bize oy veren herkese teşekkür ediyoruz" diye konuştu.    Ödül Törenini İzlemek için Aşağıdaki Linki Tıklayınız:

   Ödül Töreni İçin Tıklayınız:

    

   20.09.2018

   Anasayfa | İletişim | Müşteri Hizmetleri                      

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.