• Tüm Kategoriler
  • 10 Adet Siyah Dövme Kalemi Temporary Tattoo Pen

   Fiyat:
   449,99 TL
   Aynı Gün Kargo
    Geçici Dövme Kalemi 10 adet toptan paket 

   Sitemizde yer alan Tüm şablonları Dövme Kalemi ile de kullanabilirsiniz. 
   Deseni yapıştırın, kalemle kanalları boyayın, dövmeniz hazır. 

    
   Kolunuza ya da ayak bileğinize bir dövme yaptırmayı mı düşünüyorsunuz?
   Kalıcı dövmenizi yaptırmadan önce,tasarımına ya da yerine karar vermek artık çok kolay.
   Özel etkinlikler, partiler, konserler, spor karşılaşmaları ve daha fazlası için ideal.
   Kolay kavrama sağlayan gripli tasarımı sayesinde ele kolayca oturur, eli yormaz
   1 mm’den 4mm kalınlığa kadar çizgi çizebilen esnek ucu ile bu kalem ince çizgiler çizmede ve şekillerin içini boyamada kolay kullanım sağlar.
   Kozmetik ürün yönetmeliğine uygundur. Göz bölgesinde göz kalemi olarak ya da dudak bölgesinde dudak kalemi olarak kullanmayınız.


   Sanat kalemi ve şablonlar ile yeteneğinizi hayranlık uyandıran bir esere dönüştürebilirsiniz. Dilediğiniz sembol, yazı ya da şekli çizebileceğiniz kalemler geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Geçici Dövme Kalemi, sayesinde çeşitli yüzeylere imzanızı atabilir, yaratıcılığınızı ifade edebilirsiniz. Kendinizi sanatınız ile anlatmak istediğinizde, Geçici Dövme Kalemine başvurabilir, en sevdiğiniz sembolü vücudunuza dahi rahat ve kolay bir şekilde çizebilirsiniz. Yeteneğinizin sınırlarını zorlayabileceğiniz kalem ile içinizdeki sanatçıyı keşfe çıkabilir ve etkileyici resimler yapabilirsiniz.
   Kendi Sanatınızı Oluşturmanın Yolu Geçici Dövme Kalemi
   Kolunuza ya da bileğinize yaptırmak istediğiniz dövmeyi Geçici Dövme Kalemi ile çizebilir ve kararınızı verebilirsiniz. Dövmenin tasarım ve yerini sanat kalemi ile kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Kolay ve konforlu bir tutuş sağlayan Geçici Dövme Kalemi, elinizi yormayacağı için uzun süre rahat bir şekilde çalışmanıza imkân tanır. Şekil ya da sembollerin içini dilediğiniz gibi renklendirebileceğiniz dövme kalemi 1 mm'den 4 mm'e kadar esnek uçlara sahiptir. İnce çizgiler çizmeniz gereken bir sembolü korkmadan çalışabilir ve büyüleyici bir sonuç ile tanışabilirsiniz. Vücudunuzun istediğiniz bölgesine sizi anlatan anlamlı bir ifade bırakabilirsiniz.
   Hayalgücünü Yansıtan Dövme Kalemi
   • Ergonomik gripli tasarımı sayesinde kalemi kolaylıkla tutabilirsiniz.
   • Hemen hemen her yüzeye rahatlıkla desen, sembol, yazı uygulaması gerçekleştirebilirsiniz.
   • İçeriğinden dolayı dudak ve göz çevresinde kullanmamanız gerekir. 
   • Uç yapısı sayesinde ince ve kalın çizgiler çizebilirsiniz. 
   Özel Günleriniz BIC BodyMark Geçici Dövme Kalemi ile Daha Anlamlı
   Geçici Dövme Kalemi ile özel günlerinize renk katabilirsiniz. Son zamanlarda moda olan retro şablonlar birbirinden farklı etkinliklerde yer alır.Geçici Dövme Kalemi ile etkinliğinizin konseptine uygun çizimler gerçekleştirebilir, misafirlerinizi şaşırtabilirsiniz. Geçici dövme kalemi sayesinde parti, konser, spor karşılaşması ya da konsept etkinlikleriniz daha eğlenceli ve keyifli bir hale dönüşür. Kolay ve rahat çizimler uygulayabileceğiniz duvar, kâğıt ya da karton gibi çeşitli yüzeylere dinamizm katabilir, rengârenk yapabilirsiniz. Yaratıcılığınızı gösterebileceğiniz geçici dövme kalemi ile özel organizasyonlarda adınızdan sıklıkla söz ettirebilirsiniz. İnce çizgiler çizebileceğiniz kalem sayesinde siyah ağırlıklı resimler yapabilir, içlerini de dilediğiniz gibi renklendirebilirsiniz. Yüzey fark etmeksizin sanatınız ile özgürleşebileceğiniz ürün, hayalinizdeki dekorasyonu yaratabilmenize imkân tanır. Hızlı bir şekilde kuruyan dövme kalemi, özgün bir uygulama yapabilmeniz için oldukça ideal bir performans sergiler. 

   Sanat için Üretilen Geçici Dövme Kalemi
   Kol ya da bilek gibi vücudunuzun herhangi bir bölgesine dilediğiniz dövmeyi yapmanızı sağlayan kalem, cildinize zarar vermeyerek kalıcılığını sürdürür. İki gün boyunca kalan şablon, resim ya da yazıyı silinmeye başladığında tazeleyebilirsiniz. Yaralı ya da tahriş olmuş cilde uygulamamanız gereken kalemi su veya sabunla kolaylıkla silebilirsiniz. Hafif kokulu mürekkebi ile rahatsızlık vermeyen dövme kalemini göz veya dudak bölgesinde kozmetik malzemesi olarak kullanmamanızda fayda vardır. Dilerseniz, vücudunuzun ufak bir bölgesinde test ederek alerji yapıp yapmadığını öğrenebilir, sonrasında gönül rahatlığıyla sizi ifade eden sembol ya da şekli uygulayabilirsiniz. Bulaşmayan mürekkebi ile geçici dövme tasarımları oluşturmanızı sağlayan kalem sayesinde vücudunuza sanatınızı uygulayabilir, cildinizde kendinizi ifade edebilir ve etkileyici bir görünüm elde edebilirsiniz.           
   Diğer Özellikler
   Stok Kodupensiyah10
   MarkaEndeks
   Stok DurumuVar
   3669774565244478
   Anasayfa | İletişim | Müşteri Hizmetleri                      

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.