• Tüm Kategoriler
  • İyimser Güvercin Dövme Şablonu Kına Deseni

   Fiyat:
   7,99 TL
   Aynı Gün Kargo

   Sprey ve Hint Kınası dövme Şablonu 1 Adet 

   Siparişinizle birlikte 1 Adet Resimde gösterilen Dövme Şablonu Gönderilir.

   Fiyata sprey dahil değildir!! Şablonları sitemizden hint kınası veya dövme spreyi alarak kullanabilirsiniz.

   One Spray Tattoo Şablonları plastik malzemeden üretildiği için defalarca kullanılabilir. (Ortalama 4 defa)

   ÜRÜN NASIL UYGULANIR?


   Spreyle Kullanım:

   Dövme yapacağınız alanı ıslak medille silin ve kurulayın. Şablonu vücudunuza yapıştırın. Onespray Tattoo Dövme Spreyini 15 Cm uzaktan aralıklarla sıkın.30 saniye kurumasını bekleyin ve yavaşça şablonu sökün. Etrafa taşan boyaları kolonyalı mendille silebilirsiniz.

   1 dakikada gerçek dövmeden ayırt edilemeyen ve ortalama 1 hafta boyunca banyo ve deniz suyundan etkilenmeyen dövmeniz hazır.İsterseniz dövmeyi kolonya ile silebilir ve istediğiniz zaman gene yapabilirsiniz. Şablonlar yüksek kalitede malzemeden üretildiği için defalarca kullanıma uygundur.

   Kına İle Kullanım:

   Dövme yapacağınız alanı ıslak medille silin ve kurulayın. Şablonu vücudunuza yapıştırın. Tüp Kınayı açık kanallara sürünüz. 10 Dakikika bekleyin. Şablonu Sökün. Kına kuruyup kendiliğinden dökülnmesini bekleyin. Mutlaka likit tüp kına kullanın. Toz kına kullanacaksanız mutlaka akışkan bir kıvama gelinceye kadar kınayı yoğurun.


   Yeni Trend Dövme Geçici Sprey Dövme Etiketleri: 

   Dövme meraklılarının son dönemlerde yeni trendi geçici dövme ve dövme boyası,  dövme spreyi, dövme kalıbı ile dövme yaptırmak. Sitemizde çok geniş bir yelpazede dövme modelleri ve dövme şablonu stencil çeşitlerini bulabilirsiniz. Tüm dünyada gençler tarafından büyük rağbet gören tattoo template ve henna tattoo artık Türkiye pazarında. Dövme için çok büyük paralar ödemek istemeyen ve dövme sildirme zahmetine katlanmak istemeyenler için evde geçici dövme hem ucuz dövme hem de kolay dövme kolaylığı sunuyor. En trend dövmeler spray tattoo ile 1 dakikada uygulanır ve yaklaşık 1 hafta kalıcıdır. Sitemizde Türkiye ve dünya çapında kullanılan tattoos designs, tattoos catalog ürünleri yer almaktadır. Aynı zamanda isterseniz özel tasarım isim dövmesi, resim dövmesi de yaptırabilirsiniz. Son dödemlerde popüler dövme şekli olan sticker tattoo dövme yani kendinden boyalı yapıştırma dövme modelleri de sitemizde satışta. En iyi dövmeciler tarafından kullanılan tattoo design serisi ve tatto dragons çeşitleri, istanbul tattoo arşivimizde sizlerin beğenisine sunulmuştur. Kına dövmesi tutkunları için sprey halinde üretilen spray henna ve yüzlerce kına kalıbı çeşidimizle tattoo dövme galerisi ile hizmet veriyoruz. istanbul dövme piyasası ve Türkiye dövme ustaları ile yakından irtibatlı olan ürünlerimiz tattoo studio formatında da iyi bir alt yapıya sahiptir.


   Diğer Özellikler
   Stok Kodu1900961
   Markaenhavali
   Stok DurumuVar
   8681425005034
   Anasayfa | İletişim | Müşteri Hizmetleri                      

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.