• Tüm Kategoriler
  • Müşteri Hizmetleri

   Hakkımızda

   Hakkımızda...

   spreydovme.com yeni nesil tattoo dövme teknolojilerini kullanan ve sektörüne yön veren gelişmeleri takip eden bir geçici dövme satış sitesidir. 10 yılı aşkın köklü e ticaret ve üretim tecrübemizle sizlere toptan ve perakende alanında hizmet vermekteyiz. 

   Sitemizde sprey dövme boyasından airbrush dövme setlerine, hint kınasından yapıştırma dövmelere dövme şablonlarından araç stickerlarına kadar pek çok kategoride ürünler bulabilirsiniz.

   Türkiye'nin ilk ve tek patentli sprey dövme markası ONE Spray Tattoo sprey dövme ürünleri sitemizde satılmaktadır. Firmamız doğrudan dövme imlatı yaparak bu önemli sektörü yaşatma ve Türkiye'nin dövme alanındaki başarılarına katkı sağlamayı hedeflemektedir. 

   One Spray Tattoo dövme setleri yerli üretim dövme spreyleri ve özgün tasarım dövme şablolarından oluşmaktadır. 

   Hayranı olduğunuz dövmeleri çok daha pratik ve kolayca vücudunuza uygulayabilirsiniz. 3 bin'e yakın dövme şablonu modelinden istediğinizi seçin, vücudunuzun istediğiniz yerine yapıştırın ve spreyi sıkın. Gerçek dövmeden ayırtedemeyeceğiniz kalitede geçici dövmeniz 1 dakikada hazır. 

   Dövme yaptıranların en büyük korkusu haline gelen dövme sildirme ve yaptırdığı dövmeden memnun kalmama, gibi durumlara karşı ONE Spray Tattoo büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Dövmeniz yaptığınız bölgeye ve kullanım durumuna göre 1 haftaya kadar  vücudunuzda kalır. Alkol bazlı bir ürün olduğu için sudan en az seviyede etkilenir. Dövmenizi istediğiniz zaman alkol bazlı temizleyicilerle örneğin kolonyalı mendil, aseton vb. istediğiniz zaman silebilirsiniz. Su geçirgenliği olduğu için abdeste mani değildir ve çocuklar da kullanabilir. 

   Türkiye'nin tamamında yer alan bayilik ve satış noktaları sayesinde ürünlerimiz çok geniş bir kitleye kolayca ulaşabilmektedir. 

   Bayilik ve Toptan Alımlarda: 05334568420 nolu hattımızı arayabilirsiniz. 
    
   Anasayfa | İletişim | Müşteri Hizmetleri                      

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.