• Tüm Kategoriler
  • 12 Adet Birden Minimal Yapıştırma Dövme Model 8

   Fiyat:
   49,98 TL
   Aynı Gün Kargo
   MİNİMAL GEÇİCİ DÖVME SETİ 12 ADET BİRDEN
   Siparişinizle birlikte 12 Adet Minimal Geçici Dövme gönderilir. Desenler resimde görünen desenlerden gönderilir. Stok durumuna göre 1-2 desende değişiklik olabilir.
   Her Kartelada resimde görüldüğü gibi birden fazla desen ya da tek desen olabilir. Desenler minimal boyuttadır. Her kartela 10x6.5 cm boyundadır. Desenler kartela üzerine dağıtılmış vaziyettedir. Ortalama olarak 4-5 cm boyutunda dövmelerdir.
   Geçici Dövme Nasıl Yapılır ?
   İlk olarak satın aldığınız geçici dövme paketinden yapmak istediğiniz geçici dövme modelini seçiniz, 
   İkinci işlem olarak seçtiğiniz geçici dövme modelini güzelce kesiniz,  keserek ayırdığınız dövme modelinin üzerinde ki ince jelatin tabakasını dikkatlice ayırınız, geçici dövmeyi yapmak istediğiniz bölgeyi belirleyin, burada dikkat edilmesi gereken dövmeyi uygulayacağınız yerin kuru olması, ayrıca krem, losyon, parfüm gibi kozmetik ürünlerin uygulanmadığı yer olması gerekmektedir.
   Dövme modelini cildimize gelecek şekilde ters çevirerek, arkası beyaz dışarı bakacak şekilde cildimize yerleştiriyoruz, bir parça pamuğu suyla güzelce ıslatıyoruz,  ıslatmış olduğunuz pamukla geçici dövme modelinin üzerinden çok bastırmadan geçiniz, kâğıdın nemlenmesini sağlayın, çok bastırırsanız dövme modelinin kaymasına neden olabilirsiniz.
   Pamukla nemlendirdiğiniz dövmenin cilde geçmesi için bir müddet bekleyiniz,  dövmenin kâğıdını güzelce kaldırın ve geçici dövmenin cildinize yapıştığından emin olun, kâğıdından ayırdığınız dövmeyi biraz bekletin ve sonrasında geçici dövmemiz hazır.
   Diğer Özellikler
   Stok Kodumini8
   MarkaEndeks
   Stok DurumuVar
   321654987564658
   Anasayfa | İletişim | Müşteri Hizmetleri                      

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.